ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

 


Zapraszamy do udziału w targach CosmeticBusiness Poland 2020

Udział Państwa firmy w targach CosmeticBusiness Poland to szansa na umocnienie pozycji na krajowym rynku oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych z firmami z Europy środkowo-wschodniej.

Decydując się na udział jako wystawca mają Państwo do wyboru dwie opcje prezentacji firmy. Pierwszą z nich jest wykupienie samej powierzchni wystawienniczej z koniecznością wykonania we własnym zakresie zabudowy stoiska. Ten wariant pozwala na podkreślenie indywidualnego charakteru stoiska.

Drugą opcją jest wykupienie powierzchni wystawienniczej z gotową, standardową zabudową stoiska, zawierającą m.in. umeblowanie i podłączenie prądu. 

Firmy zainteresowane udziałem jako wystawca, prosimy o kontakt mailowy: info@targilipskie.pl


CosmeticBusiness, Monachium 30.09. - 01.10.2020

Zapraszamy także do udziału w Międzynarowych Targach Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness w Monachium. Są to jedyne w Europie targi typu B2B dla dostawców dla przemysłu kosmetycznego i detergentowego, w tym dla producentów marek własnych, producentów kontraktowych, producentów surowców, aromatów i opakowań, a także producentów maszyn do produkcji i napełniania, firm oferujących usługi konfekcjonowania oraz laboratoriów. Targi odwiedzane są przez właścicieli i zarządy firm oraz przez osoby reprezentujące działy technologii produkcji, marketingu i zarządzania produktami. Biznesowa atmosfera imprezy sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów kooperacyjnych, prowadzeniu rozmów handlowych oraz podpisywaniu kontraktów. 

Więcej o targach CosmeticBusiness

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem!

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na zapytanie pod adresem info@targilipskie.pl lub telefonem 22 414 44 71.

Zapraszamy!

 

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Targi CosmeticBusiness w Monachium nie odbędą się w 2020 roku

W ostatnich dniach wielu wystawców zrezygnowało ze swojego udziału w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness w Monachium. Z tego powodu organizator imprezy - Leipziger Messe - podjął decyzję o odwołaniu targów, które miały się odbyć w dniach od......