ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Zapraszamy do udziału w targach CosmeticBusiness Poland 2019

Udział Państwa firmy w targach CosmeticBusiness Poland to szansa na umocnienie pozycji na krajowym rynku oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych z firmami z Europy środkowo-wschodniej.

Decydując się na udział jako wystawca mają Państwo do wyboru dwie opcje prezentacji firmy. Pierwszą z nich jest wykupienie samej powierzchni wystawienniczej z koniecznością wykonania we własnym zakresie zabudowy stoiska. Ten wariant pozwala na podkreślenie indywidualnego charakteru stoiska.

Drugą opcją jest wykupienie powierzchni wystawienniczej z gotową, standardową zabudową stoiska, zawierającą m.in. umeblowanie i podłączenie prądu.
Przy zgłoszeniu do 28 lutego 2019 r. obowiązują niższe ceny.CosmeticBusiness Monachium 2019

Jeśli Państwa firma bierze udział w targach CosmeticBusiness (05 - 06.06.2019) w Monachium lub planuje zgłoszenie swojego uczestnictwa, mamy dla Państwa specjalną ofertę. Firmom obecnym na obu imprezach targowych oferujemy specjalny 10%-wy rabat na udział w targach CosmeticBusiness Poland.

Więcej o targach CosmeticBusiness

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem!

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na zapytanie pod adresem info@targilipskie.pl lub telefonem 22 414 44 71.

Zapraszamy!

 

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Sukces trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland

  CosmeticBusiness Poland Branżowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego Warszawa, 26 - 27 września 2018 Lipsk, 9 października 2018      Sukces trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland   W dniach 26 i 27 września br. odbyła się trzecia edycja targów......