INFORMACJE PRASOWE

CosmeticBusiness Poland odbędą się planowo

 


Targi stanowią istotną platformę komunikacji, innowacji oraz handlu. Pomimo istniejącej obecnie trudnej sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby imprezy targowe ponownie znalazły się na pierwszym miejscu w działaniach marketingowych każdej firmy.

Chcielibyśmy podziękować naszym wystawcom i partnerom za współpracę w tym trudnym okresie. Z radością spotkamy się z Państwem ponownie na naszych jesiennych targach.

Firmy zainteresowane udziałem jako wystawca mogą nadal bez wahania dokonywać zgłoszeń on-line.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż w przypadku pojawienia się nowych instytucjonalnych zaleceń i ograniczeń, które doprowadziłyby do odwołania naszych targów, każdy wystawca otrzyma zwrot wpłaconych zaliczek za powierzchnię wystawienniczą. W takiej sytuacji obowiązuje paragraf 27.1 Ogólnych warunków uczestnictwa targów CosmeticBusiness Poland.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy na info@targilipskie.pl lub telefoniczny pod numerem 22 414 44 73.

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Targi CosmeticBusiness Poland nie odbędą się w październiku 2020 roku

Leipziger Messe GmbH podjęła trudną decyzję o odwołaniu targów CosmeticBusiness Poland 2020, które miały się odbyć w Warszawie w dniach 7 - 8 października. Jest nam niezmiernie przykro, ale z uwagi na ciągle panującą pandemię koronawirusa nie jesteśmy w stanie zapewnić wystarczającej liczby wystawców......