TERMIN TARGÓW BEZ ZMIAN


Targi stanowią istotną platformę komunikacji, innowacji oraz handlu. Pomimo istniejącej obecnie trudnej sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby imprezy targowe ponownie znalazły się na pierwszym miejscu w działaniach marketingowych każdej firmy.

Chcielibyśmy podziękować naszym wystawcom i partnerom za współpracę w tym trudnym okresie. Z radością spotkamy się z Państwem ponownie na naszych jesiennych targach.
Firmy zainteresowane udziałem jako wystawca mogą nadal bez wahania dokonywać zgłoszeń on-line.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż w przypadku pojawienia się nowych instytucjonalnych zaleceń i ograniczeń, które doprowadziłyby do odwołania naszych targów, każdy wystawca otrzyma zwrot wpłaconych zaliczek za powierzchnię wystawienniczą. W takiej sytuacji obowiązuje paragraf 27.1 Ogólnych warunków uczestnictwa targów CosmeticBusiness Poland.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy na info@targilipskie.pl lub telefoniczny pod numerem 22 414 44 73.


+ Najnowsza informacja prasowa +

Targi CosmeticBusiness w Monachium nie odbędą się w 2020 roku

W ostatnich dniach wielu wystawców zrezygnowało ze swojego udziału w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness w Monachium. Z tego powodu organizator imprezy - Leipziger Messe - podjął decyzję o odwołaniu targów, które miały się odbyć w dniach od......