PROGRAM

 


Obecność na targach CosmeticBusiness Poland 2019 to niecodzienna okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów oraz możliwość uzyskania cennych informacji ze światowego rynku przemysłu kosmetycznego.

Jak co roku targom towarzyszy bogaty program konferencji, wykładów, prezentacji oraz warsztatów, stanowiący okazję do zdobycia wiedzy, uzyskania aktualnych informacji z rynku i wymiany doświadczeń.

W programie targów znajdzie się m.in. prezentacja na temat trendów kolorystycznych na rynku kosmetycznym na wiosna/lato 2021, wykład o nowych trendach w formulacji produktów kosmetycznych w USA, Europie i Chinach, a także prezentacja na temat wpływu polityki zrównoważonego rozwoju na przemysł kosmetyczny. Na zakończenie pierwszego dnia zapraszamy na wykład o polskim sektorze kosmetycznym P-Beauty - wyzwania, szanse i perspektywy w szybko zmieniającym się świecie.

Drugiego dnia targów zapraszamy na cykl wykładów o trendach w opakowaniach. Omawiane będą m.in. takie zagadnienia jak opakowania zrównoważone oraz europejskie i polskie regulacje prawne w tym zakresie, zasady właściwej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie brandingu, zabezpieczeń marki i analizy rynku. Po południu zapraszamy na wykład poświęcony wyzwaniom dla branży kosmetycznej w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE, wykład o warunkach certyfikacji kosmetyków na rynek Stanów Zjednoczonych oraz inspirującą prezentację o realnych możliwościach eksportu polskich kosmetyków.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem naszych targów!

We współpracy z:

aniflex                  skrivane    


+ Najnowsza informacja prasowa +

CosmeticBusiness Poland odbędą się planowo

  Targi stanowią istotną platformę komunikacji, innowacji oraz handlu. Pomimo istniejącej obecnie trudnej sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby imprezy targowe ponownie znalazły się na pierwszym miejscu w działaniach marketingowych każdej firmy. Chcielibyśmy podziękować naszym wystawcom i partnerom za współpracę......